טז תשרי התשע"ט (25.09.2018)


פייסבוק חבד בישראל אויטר חבד בישראל

נשים מעניינות יותר
על מה שלושת אלפי נשים יכולות לדבר במשך חמישה ימים רצופים?

"טל הבדולח" – טל התחייה
תהליך הטהרה המקובל מטומאת מת הוא באמצעות הזאה מ'מי חטאת' – מי מעיין שבהם מעורב אפר משריפת פרה אדומה. בלשון הזוהר מכונה התערובת הזו "שיורי טלא דבדולחא" – שאריות מטל הבדולח. 

קשה לזווגן כקריעת ים סוף
בני הזוג שונים במימדים הגלויים שלהם. הם איש ואשה השונים במהותם. הם לא אמורים לחשוב ולהרגיש את אותו הדבר. ההכרה במציאותם כשונה זהו חלק בלתי נפרד מפיתוחה של זוגיות נכונה. 

כתיבה לרבי
כל מה שרצית לדעת על הכתיבה לרבי באמצעות אגרות הקודש. לכניסה למדור

חבד בישראל
מחפש כתובת של בית חב"ד בעירך? גן חב"ד לילד באזורך? הגעת למקום הנכון! השתמש במנוע החיפוש של חב"ד בישראל

מאגר עצום על חגי ישראל
מאמרים, סיפורים, הלכות, שיעורים ועוד, מסודרים לפי חגי ומועדי ישראל - לכניסה למדור

מאות ניגונים להאזנה
בואו להינות ממאות ניגוני חב"ד, המבוצעים בידי מגוון תזמורות וזמרים. לכניסה למדור

אנציקלופדיה חב"דית
בואו להרחיב את ידיעותיכם על חסידות חב"ד, ערכים בחסידות, ניגוני חב"ד, ועוד אלפי ערכים נוספים באנציקלופדיה החב"דית. לכניסה

חת"ת רמב"ם
הצטרפו ללומדי השיעורים היומיים בחומש, תהלים ותניא, וכן בשיעור יומי ברמב"ם. לכניסה למדור


» הרבי מלובביץ'

» גאולה ומשיח

» חב"ד בעולם

» חב"ד בישראל

» מדור התוכן

» השיעורים היומיים

» לוח שנה עברי

» זמני הדלקת נרות

» ניגוני חב"ד

» חדשות חב"ד

» וידאו

» מגזין

» פרשת השבוע

» חגי ומועדי ישראל

» המדור לילדים

» אנציקלופדיה חב"דית

» אודותנו

» חב"ד באינטרנט
טהרה וגאולה
נאמר, כי ביום-הכיפורים מובטחת לנו כפרה וטהרה: "לפני השם תטהרו". ביטוי דומה אנו מוצאים בלשון חז"ל בקשר להיטהרות שנזכה לה בזמן הגאולה השלמה: "אשריכם ישראל, לפני מי אתם מטהרין... – אביכם שבשמיים".|
שתפו:  
חבד » חדשות


התוועדות המרכזית באור יהודה
התוועדות י' שבט המרכזית באור יהודה התקיימה בהשתתפות קהל רב אנשים ונשים תושבי העיר וחוצה לה. במעמד רב העיר באר שבע, הרב יהודה דרעי וממלא-מקום ראש העיר, עו"ד עוזי אהרון. הרב נח סוליש ליווה את האירוע בסיפורי וניגוני חסידים

טז שבט התשע"ז (12.02.2017)

התוועדות י' שבט המרכזית באור יהודה התקיימה בהשתתפות קהל רב אנשים ונשים תושבי העיר וחוצה לה. במעמד רב העיר באר שבע, הרב יהודה דרעי וממלא-מקום ראש העיר, עו"ד עוזי אהרון. הרב נח סוליש ליווה את האירוע בסיפורי וניגוני חסידים והרב יוסף יצחק בקשי שיתף בנס מופלא מהרבי שחוותה משפחתו האירוע אורגן ע"י בית חב"ד אור יהודה בהנהלת שליח הרבי מלך המשיח הרב מנחם מענדל הכהן פרידמן.

ביום ראשון, ערב יום קבלת הנשיאות של הרבי מלך המשיח שליט"א, התקיימה התוועדות י' שבט המרכזית באור יהודה – באולם בית הכנסת גאולי ה'. את שרביט ההנחיה נטל הרב נח סוליש, משלוחי הרבי בנתניה, שלאורך כל הערב ריתק את הקהל בסיפורים וניגונים חסידיים משובבי לב ונפש.

האירוע נפתח בהקרנת וידיאו מיוחד 'כתר יתנו לך' שהביא את המראות והקולות ממעמדים רווי-הוד שהתרחשו בתאריך זה בחצר הרבי שליט"א: קבלת הנשיאות בשנת תשי"א, הכנסת ספר תורה של משיח בשנת תש"ל ומעמדי ה'סאטעלייט' לקבלת המלכות בשנת תשנ"ג ותשנ"ו.

כעת הוזמן שליח הרבי ומנהל בית חב"ד, הרב מנחם מענדל הכהן פרידמן שעורר את הקהל בנושא העבודה המיוחדת בדורנו להוריד את השכינה למטה ולפעול את הגאולה. עבודה המוטלת על כל אחד מאיתנו, כהוראת הרבי בשיחות ה'דבר מלכות' שהדבר היחיד שנותר הוא להכין את העולם לקבלת פני משיח.

על המסכים מוקרן וידיאו מיוחד בו מגולל הרב יוסף יצחק בקשי, משפיע בישיבה – את סיפור הנס המופלא שזכה לחוות עם בתו הקטנה שחלתה במחלה הנוראה וב"ה הבריאה ממנה בנס גלוי, מלווה בברכותיו של הרבי באגרות קודש. בתום הוידיאו עולה הרב בקשי ובדברים חמים ונלהבים מעורר את הקהל להחזיר אהבה לרבי ולהעצים את ההתקשרות אליו בלימוד תורתו וקיום הוראותיו והעיקר בקבלת מלכותו כמלך המשיח בהכרזת 'יחי אדוננו'.

למשא המרכזי עולה האורח המיוחד, הרב יהודה דרעי, רב העיר באר שבע המפליג בדברים נלהבים על פועלו של הרבי שליט"א על ידי שלוחיו הפזורים ברחבי העולם. ועל ההכרח בהתקשרות לרבי כדי לעבוד את ה' כעת פונים לאתנחתא מוזיקלית קלה עם הרב סוליש, המנגן את ניגוני הרבי בליווי הסברים מאלפים על תוכנם. כשציבור הגברים מצטרף לניגונים.

ממלא מקום ראש העיר, העומד לימין התפתחות חב"ד בעיר, עו"ד עוזי אהרון העלה על נס את פעולותיו של הרבי מאז קבלת הנשיאות ובמיוחד את פעולותיו למען תושבי אור יהודה, באמצעות שליחו המיוחד, הרב פרידמן שפעילותו הברוכה מחוללת מהפך רוחני בעיר, זה למעלה מ-26 שנה. "בלי הרבי לא היה שום יהדות בעולם! י' שבט זה לא רק חג של חסידי חב"ד אלא של כל יהודי באשר הוא".

חתם את האירוע, רב קהילת עולי גרוזיה בעיר ורב בית הכנסת המארח, חכם אפרים מיכאלי שהעלה זיכרונות מפעילות חב"ד בגרוזיה ומביקורו הראשון אצל הרבי, כאשר זכה לקבל ספר תניא מידיו הקדושות. הקהל הרב יצא מהערב עם החלטות טובות לחיזוק ההתקשרות לרבי מלך המשיח שליט"א

שם:
כותרת:
תגובה:
כתוב את המספר לאימות:


אתר הבית של חב"ד בישראל | נוסד על ידי חברי הנהלת אגודת חסידי חב"ד באה"ק | טלפון: 072-2492667 | דואר אלקטרוני: admin@chabad.co.il

חבד ירושלים
חבד תל אביב
חבד חיפה
חב"ד ראשון לציון
חב"ד פתח תקוה
חב"ד אשדוד
חבד נתניה
חבד באר שבע
חבד חולון
חב"ד בני ברק
תפילין
צדקה
שיעורי תורה
ספרי יהדות
מזוזות
זמני הדלקת נרות שבת
כשרות
טהרת המשפחה
חינוך יהודי
אהבת ישראל
חבד בעולם
חבד ניו יורק
חבד צרפת
חב"ד הודו
חבד תאילנד
חבד סין
חבד לונדון
חב"ד טורקיה
חבד יוון
חבד ברצלונה
הרבי מלובביץ'
וידאו מהרבי מליובאוויטש
אגרות קודש
תמונות של הרבי
הרבי מלך המשיח
מופתים הרבי מחב"ד
מפגשים עם הרבי מחבד
נבואות הרבי
הרבי והבבא סאלי
הנביא מקראון הייטס
ימות המשיח
בית המקדש
גאולה ומשיח
פסק דין: הרבי מלך המשיח
אליהו הנביא
תחיית המתים
סיפורי משיח וגאולה
הגאולה בעולם שלנו
משיח באקדמיה
זמן הגאולה
RSS
Facebook
Twitter