ב תמוז התשפ"ב (01.07.2022)


פייסבוק חבד בישראל אויטר חבד בישראל

נשים מעניינות יותר
על מה שלושת אלפי נשים יכולות לדבר במשך חמישה ימים רצופים?

"טל הבדולח" – טל התחייה
תהליך הטהרה המקובל מטומאת מת הוא באמצעות הזאה מ'מי חטאת' – מי מעיין שבהם מעורב אפר משריפת פרה אדומה. בלשון הזוהר מכונה התערובת הזו "שיורי טלא דבדולחא" – שאריות מטל הבדולח. 

קשה לזווגן כקריעת ים סוף
בני הזוג שונים במימדים הגלויים שלהם. הם איש ואשה השונים במהותם. הם לא אמורים לחשוב ולהרגיש את אותו הדבר. ההכרה במציאותם כשונה זהו חלק בלתי נפרד מפיתוחה של זוגיות נכונה. 

כתיבה לרבי
כל מה שרצית לדעת על הכתיבה לרבי באמצעות אגרות הקודש. לכניסה למדור

חבד בישראל
מחפש כתובת של בית חב"ד בעירך? גן חב"ד לילד באזורך? הגעת למקום הנכון! השתמש במנוע החיפוש של חב"ד בישראל

מאגר עצום על חגי ישראל
מאמרים, סיפורים, הלכות, שיעורים ועוד, מסודרים לפי חגי ומועדי ישראל - לכניסה למדור

מאות ניגונים להאזנה
בואו להינות ממאות ניגוני חב"ד, המבוצעים בידי מגוון תזמורות וזמרים. לכניסה למדור

אנציקלופדיה חב"דית
בואו להרחיב את ידיעותיכם על חסידות חב"ד, ערכים בחסידות, ניגוני חב"ד, ועוד אלפי ערכים נוספים באנציקלופדיה החב"דית. לכניסה

חת"ת רמב"ם
הצטרפו ללומדי השיעורים היומיים בחומש, תהלים ותניא, וכן בשיעור יומי ברמב"ם. לכניסה למדור


» הרבי מלובביץ'

» גאולה ומשיח

» חב"ד בעולם

» חב"ד בישראל

» מדור התוכן

» השיעורים היומיים

» לוח שנה עברי

» זמני הדלקת נרות

» ניגוני חב"ד

» חדשות חב"ד

» וידאו

» מגזין

» פרשת השבוע

» חגי ומועדי ישראל

» המדור לילדים

» אנציקלופדיה חב"דית

» אודותנו

» חב"ד באינטרנט
ימי סגולה
שבועות אלה, בהם קוראים בתורה על בניית המשכן, הם ימי סגולה לביאת הגאולה ובניין בית-המקדש השלישי. לפיכך ראוי שבהם יתעורר כל יהודי ביתר געגועים והשתוקקות לחזות בעבודת הכוהנים בבית-המקדש השלישי, בגאולה השלמה.|
שתפו:  
חבד » חדשות


הילדים המיוחדים חגגו
אירוע מרגש ומשמח לרגל חודש אדר ולרגל בת המצווה של הילדה אסתר מלכה ריבקין - נערך באולם האירועים בכפר חב"ד על ידי עמותת 'יד לילד המיוחד' של אגו״ח באה״ק ● בכך נחתמו יומיים של כיף ושמחה שארגנה העמותה למאות משפחות עם ילדים מיוחדים מכל רחבי הארץ ● שורה ארוכה של זמרים, בדרנים ולהטוטן התנדבו להופיע באירוע המרגש ● להקת 'שבתון' מלונדון הפתיעה אתהמשתתפים בשירתה הייחודית

א 'אדר ב התשע"א (07.03.2011)

אירוע מרגש ומשמח לרגל חודש אדר ולרגל בת המצווה של הילדה אסתר מלכה ריבקין - נערך באולם האירועים בכפר חב"ד על ידי עמותת 'יד לילד המיוחד' של אגו״ח באה״ק, התומכת כל השנה במשפחות אנ״ש המטופלות בילדים בעלי צרכים מיוחדים.

בכך נחתמו יומיים של כיף ושמחה שארגנה העמותה למאות משפחות עם ילדים מיוחדים מכל רחבי הארץ. ביום רביעי התקיים הפנינג פורימי במתחם הפארק "בא לגן" בקיבוץ יגור, עם מגוון אטרקציות, מתקנים והופעות, כשמתנדבות הארגון דואגות ומלוות כל ילד באופן אישי, ולמחרת -יום של הופעות ושמחה באולם האירועים של כפר חב"ד. 
 
אורחים רבים צבאו על פתחי האולם, כשהם מתקבלים בברכה על ידי הנהלת העמותה, ואסתר מלכה המקסימה אשר הסתובבה בין הקהל על כסא הגלגלים, וקיבלה את כולם בחיוכה המקסים. 
 
שורה ארוכה של זמרים, בדרנים ולהטוטן התנדבו להופיע באירוע המרגש, בסיועו של שדרן הרדיו החב"די ר' עמי מיימון מ'קול ברמה'.. 
 
לאחר פתיח שמח במיוחד של מבחר ניגוני חודש אדר מאת הקלידן החסידי יוסף חיים משה, הזמין המנחה – הרב בערק'ע מנדלסון – את כוכב הילדים, השחקן ר' מיכאל וייגל, שהעלה מופע ייחודי והרבה לשתף ילדים מהקהל. 
 
הלהטוטן האגדי, לייבל הירושלמי, הפתיע את הילדים במופע מלהיב, כשהוא משלב קסמים, להטוטים, ומופע אש מדליק. 
 
מיד לאחר מכן השמחה עלתה שלב בהופעה משותפת של הזמרים החסידיים אבי פיאמנטה ומנדי ג'רופי. במשך שעה ארוכה הרקידו את הילדים עם מיטב להיטים מקפיצים, ועשו שמח כמו שרק הם יודעים לעשות. מנדי ג׳רופי אף הקדיש שיר מרגש לאסתר מלכה שנכתב על ידי אחותה. 
 
את פרק המוזיקה הראשון חתם הכוכב העולה מידד טסה, שהפתיע במבחר שירים חסידיים, והיטיב לשמח את הקהל כשהוא משלב בשירתו את הילדים המיוחדים. 
 
בהפוגה שבין הופעות הזמר והריקודים נערכה תוכנית הבת מצווה אותה פתח נציג ילדי העמותה, התמים זלמן כהן מקריית מלאכי, שבירך את אסתר מלכה לרגל הבת מצווה, ואיחל לה מכל הלב רפואה שלימה, ושתמשיך לשמוח ולשמח כל החיים. 
 
האירוע הגיע לשיאו כאשר כלת השמחה ״אסתר המלכה״ בכבודה ובעצמה, לקחה את המיקרופון והקריאה מכתב מיוחד שכתבה לעמותה. "לארגון יד לילד המיוחד, שהוא ממש כמו משפחה שלי" פתחה בדבריה וריגשה את כולם. 
 
את מתנת הארגון העניקה הילדה שרהל'ה הרצל, שליחת הרבי ביישוב ארבל שבצפון, שבאה במיוחד והגישה לאסתר מלכה טבעת זהב יוקרתית, בשם כל ילדי העמותה. 
 
הרב מרדכי שמואל אשכנזי, רבה של כפר חב"ד, עלה לשאת דברים ולברך את כלת הבת מצווה. אחריו הוזמן הרב בנימין ליפשיץ שי', יו"ר וועד הכפר, להעניק לאסתר מלכה את מתנת הכפר.  
 
הרב מנחם מענדל בליניצקי, מנכ"ל העמותה, נשא דברים על חשיבותם של הילדים בנס הפורים, ועל הכח המיוחד שיש לילדים המיוחדים בהבאת הגאולה. בסיום דבריו הודה לתומכים הרבים, ובראשם האומנים שהגיעו לאירוע בהתנדבות מלאה.  
 
חתמה את האירוע להקת "שבתון" מלונדון שהגיעה במיוחד לסבב הופעות התנדבותיות בישראל, ופתחה עם השיר "אשת חיל", לכבודה של אסתר מלכה, כאשר בהמשך אף ניגנו מספר שירי חב"ד.  
 
עמותת יד לילד המיוחד מבקשת להודות מעומק הלב לכל המסייעים והמתנדבים לאירוע המרגש, ובהיות שרבים הם ואי אפשר לפורטם - יבואו כולם על שכרם משמים בבני חיי ומזוני רויחי, ובכולם רויחי. 
 
לתרומות והתנדבות בעמותה: info@special.org.ilשם:
כותרת:
תגובה:
כתוב את המספר לאימות:


אתר הבית של חב"ד בישראל | נוסד על ידי חברי הנהלת אגודת חסידי חב"ד באה"ק | טלפון: 072-2492667 | דואר אלקטרוני: admin@chabad.co.il

חבד ירושלים
חבד תל אביב
חבד חיפה
חב"ד ראשון לציון
חב"ד פתח תקוה
חב"ד אשדוד
חבד נתניה
חבד באר שבע
חבד חולון
חב"ד בני ברק
תפילין
צדקה
שיעורי תורה
ספרי יהדות
מזוזות
זמני הדלקת נרות שבת
כשרות
טהרת המשפחה
חינוך יהודי
אהבת ישראל
חבד בעולם
חבד ניו יורק
חבד צרפת
חב"ד הודו
חבד תאילנד
חבד סין
חבד לונדון
חב"ד טורקיה
חבד יוון
חבד ברצלונה
הרבי מלובביץ'
וידאו מהרבי מליובאוויטש
אגרות קודש
תמונות של הרבי
הרבי מלך המשיח
מופתים הרבי מחב"ד
מפגשים עם הרבי מחבד
נבואות הרבי
הרבי והבבא סאלי
הנביא מקראון הייטס
ימות המשיח
בית המקדש
גאולה ומשיח
פסק דין: הרבי מלך המשיח
אליהו הנביא
תחיית המתים
סיפורי משיח וגאולה
הגאולה בעולם שלנו
משיח באקדמיה
זמן הגאולה
RSS
Facebook
Twitter