ב תמוז התשפ"ב (01.07.2022)


פייסבוק חבד בישראל אויטר חבד בישראל

נשים מעניינות יותר
על מה שלושת אלפי נשים יכולות לדבר במשך חמישה ימים רצופים?

"טל הבדולח" – טל התחייה
תהליך הטהרה המקובל מטומאת מת הוא באמצעות הזאה מ'מי חטאת' – מי מעיין שבהם מעורב אפר משריפת פרה אדומה. בלשון הזוהר מכונה התערובת הזו "שיורי טלא דבדולחא" – שאריות מטל הבדולח. 

קשה לזווגן כקריעת ים סוף
בני הזוג שונים במימדים הגלויים שלהם. הם איש ואשה השונים במהותם. הם לא אמורים לחשוב ולהרגיש את אותו הדבר. ההכרה במציאותם כשונה זהו חלק בלתי נפרד מפיתוחה של זוגיות נכונה. 

כתיבה לרבי
כל מה שרצית לדעת על הכתיבה לרבי באמצעות אגרות הקודש. לכניסה למדור

חבד בישראל
מחפש כתובת של בית חב"ד בעירך? גן חב"ד לילד באזורך? הגעת למקום הנכון! השתמש במנוע החיפוש של חב"ד בישראל

מאגר עצום על חגי ישראל
מאמרים, סיפורים, הלכות, שיעורים ועוד, מסודרים לפי חגי ומועדי ישראל - לכניסה למדור

מאות ניגונים להאזנה
בואו להינות ממאות ניגוני חב"ד, המבוצעים בידי מגוון תזמורות וזמרים. לכניסה למדור

אנציקלופדיה חב"דית
בואו להרחיב את ידיעותיכם על חסידות חב"ד, ערכים בחסידות, ניגוני חב"ד, ועוד אלפי ערכים נוספים באנציקלופדיה החב"דית. לכניסה

חת"ת רמב"ם
הצטרפו ללומדי השיעורים היומיים בחומש, תהלים ותניא, וכן בשיעור יומי ברמב"ם. לכניסה למדור


» הרבי מלובביץ'

» גאולה ומשיח

» חב"ד בעולם

» חב"ד בישראל

» מדור התוכן

» השיעורים היומיים

» לוח שנה עברי

» זמני הדלקת נרות

» ניגוני חב"ד

» חדשות חב"ד

» וידאו

» מגזין

» פרשת השבוע

» חגי ומועדי ישראל

» המדור לילדים

» אנציקלופדיה חב"דית

» אודותנו

» חב"ד באינטרנט
ימי סגולה
שבועות אלה, בהם קוראים בתורה על בניית המשכן, הם ימי סגולה לביאת הגאולה ובניין בית-המקדש השלישי. לפיכך ראוי שבהם יתעורר כל יהודי ביתר געגועים והשתוקקות לחזות בעבודת הכוהנים בבית-המקדש השלישי, בגאולה השלמה.|
שתפו:  
חבד » חדשות


סערת הגיור: פונים לחיילים
בעקבות סערת הגיור בצה"ל מתפרסמות בימים האחרונים מודעות ענק בעיתונות בשפה הרוסית הפונה אל החיילים שאינם יהודים מקרב עולי רוסיה. המכתב מפרט את יסודות האמונה של עם ישראל ומדוע ה"מגיירים" המזויפים אינם רוצים בטובתם כלל ואינם עושים עימם טובה - אלא להיפך. מדובר על מהפך בכיוון המאבק - שהופנה עד היום כלפי גורמים ברבנות הצבאית וברבנות הראשית וכעת יוצא החוצה גם אל החיילים עצמם שעומדים במרכז הסערה

כד אדר התשע"א (28.02.2011)

לחיילים הגיבורים, הלא יהודים המגנים בחירוף נפש על עם ישראל בארצו,  שלום וברכה,  מתוך הערכה עמוקה המגיעה לכם על פעילותכם הרבה למען הגנת עם ישראל מתוך מסירות נפש, אנו פונים אליכם בשורות אלו; ללא ספק מגיעים לכם מירב הזכויות על פועלכם הרב, הן זכויות אזרחיות והן זכויות רוחניות אצל בורא העולם, בכך שהינכם מוגדרים על פי ההלכה 'חסידי אומות העולם'.

יחד עם זאת, עליכם לדעת כי אין עליכם כל חיוב או צורך להתגייר ולהפוך לבני העם היהודי. אלו המשכנעים אתכם להתגייר שלא כהלכה, אינם רוצים בטובתכם אלא בטובתם! הלכות הגיור נמסרו מפי בורא העולם למשה רבינו בהר סיני, ולעניינים אלו יש שליטה על העולם והיקום.

לפי ההלכה היהודית, על כל אדם שברצונו להתגייר ולהפוך ליהודי, חלים 613 חוקים. מתוכם, 248 חוקים הינם כאלו הנקראים 'מצוות עשה' ופירושם הוא מצוות המחייבות את האדם היהודי 'לעשות' דברים מסוימים בחייו היומיומיים, ו367 מצוות הינם כאלו הנקראות 'מצוות לא תעשה' - האוסרות על היהודי 367 דברים בחיי היום יום שלו.מצוות אלו מכוונות כנגד גוף האדם. גוף האדם מונה 248 איברים – כנגד מצוות העשה האמורים, ו367 גידים המכוונים כנגד 367 מצוות לא-תעשה האמורים.מצוות אלו, הן מצוות 'העשה' והן 'לא תעשה' מהוות חלק אינטגראלי מחייו של יהודי.

כשיהודי מבטל חלק ממצוות עשה או עושה חלק ממצוות לא תעשה, הוא מתחייב בעונשים, לפעמים אפילו בעונשי מוות.      אם הגיור שלכם יהיה רק בכדי לצאת ידי חובה – ללא קיום המצוות בפועל, אתם תחיו את כל חייכם בשקר ובדמיון. ילדיכם ונכדיכם לא יוכלו להתחתן כרצונם מכיוון שאינם יהודים על פי ההלכה, וברבות הימים הם עתידים לשאול אתכם מדוע התגיירתם בצורה מזויפת ושקרית - המפריעה לכם ולהם לאורך דורות.

אין פשרות בטיב הגיור ובמחוקים שנדרשים מכל מי שהופך להיות יהודי, בדיוק כפי שאדם לא יכול לחיות עם חצי מאיבריו. חכמינו אומרים כי 'גר שנולד כקטן דמי' – זאת אומרת שעל פי הלכות התורה, ברגע שאינו-יהודי טובל במקווה טהרה ומקבל על עצמו עול מצוות, נכנסת בו נשמה חדשה שמחיה אותו וממילא הוא נחשב כאדם בעל מהות וזהות חדשים לגמרי. (או במילים אחרות: גר נחשב כתינוק שנולד זה עכשיו ולכן - גם לפי ההלכה, הוא יכול אפילו להתחתן עם אמו או אחיותיו). לעומת זאת, מי שטובל במקווה טהרה ולא מעוניין לקבל על עצמו – באמת - עול תורה ומצוות, לא נכנסת בו נשמה, והוא לא הופך – באמת לבעל מציאות חדשה, אלא נשאר במציאותו הקודמת.   מדובר בשני קטבים שונים לחלוטין.

עם הפיכתו של אדם ליהודי, הוא אינו יכול להקל על עצמו ולנהוג באופן חופשי כפי שירצה. מרגע הפיכתו ליהודי הוא מחויב בשמירת כול החוקים המוטלים על יהודי. מרגע טבילתו הוא נחשב כאדם חדש ומחויב בכל המצוות כולם!  חבל שתכניסו את עצמכם למסגרת מחייבת מלאה בחוקים שכזו – בכל תחומי החיים, שקשה לעמוד בה, ואינכם חייבים לעמוד בה!  רבנים הרוצים לגייר אתכם בגיור 'פושר' ומקל, אינם רבנים אמיתיים אלא מאחזי עיניים. הם אינם מאמינים שהתורה ניתנה מהשמיים (מבורא עולם), ולכן הם חשבים שניתן לעשות בה שינויים – היפך רצון הבורא. הם אינם מספרים לכם את האמת:

גיור שלא נעשה על פי תורת ישראל, אינו גיור אלא המצאה פוליטית. גיור שכזה לא יהפוך אתכם ליהודים, כמו שרבנים לא יוכלו להפוך ארנבת לתרנגול.

 כל הרבנים האמיתיים המאמינים בתורה מהשמיים – ולכן מאמינים כי אין לאיש רשות לשנות, להקל או להחמיר בה ככל העולה על רוחו - מתנגדים לגיור כזה,  וכל מי שיאמר את ההפך, כנראה שאינו מקושר עם המציאות. כל אלו שמשכנעים אתכם להתגייר בגיור לא נכון, חושבים על טובתם האישית והפוליטית ולא על טובתכם. גיור כזה זה אינו גיור הילכתי אלא פוליטי-ציוני. הערבוביה הזו מסכנת את המשך קיומו של העם היהודי.  חובה עליכם לדעת כי זו האמונה של עם ישראל לפי התורה במשך הדורות!מפלגת 'ישראל ביתנו' אינה רוצה בטובתכם אלא בטובתה שלה!  לכם, החיילים, לא יצא טוב מכך – אך 'ישראל ביתנו' תרוויח ותגרוף הון פוליטי טהור, שלמענו היא מוכנה לעקור את התורה. אולם כמו שסטאלין ימ"ש לא הצליח במשימתו נגד תורת ישראל, כך לא תצליח סיעת "ישראל ביתנו" ועושי רצונה.

את העונש שנגרם לעם ישראל לאחר שמערבים "גרים" בעם ישראל ניתן לראות בחורבן יישובי גוש קטיף בחבל עזה שחרבו בגלל מערך הגיור שהקים אריאל שרון יחד עם חיים דרוקמן - שלא על פי ההלכה.  הקב"ה לא אוהב שקר. כאשר מכניסים גויים לעם ישראל ומשקרים שהם יהודים, הרי זה גורם לערבוביא בעם ולחוסר הגנה מהבורא.

כל הממשיך לגייר בצורה כזו - שלא על פי ההלכה, הרי הוא מסכן את עצמו ואת עם ישראל כולו! 

בגלל דאגתנו ואהבתנו אליכם אנו פונים אליכם:אין עליכם כל חובה להתגייר! אל תתנו להם לשקר עליכם, ולהכניס אתכם שלא ברצונכם לקלחת פוליטית שקרית.תלכו עם האמת שלכם.

זה לטובתכם, לטובתנו, ולטובת עם ישראל. הוועד לשמירת עם ישראל.שם:
כותרת:
תגובה:
כתוב את המספר לאימות:


אתר הבית של חב"ד בישראל | נוסד על ידי חברי הנהלת אגודת חסידי חב"ד באה"ק | טלפון: 072-2492667 | דואר אלקטרוני: admin@chabad.co.il

חבד ירושלים
חבד תל אביב
חבד חיפה
חב"ד ראשון לציון
חב"ד פתח תקוה
חב"ד אשדוד
חבד נתניה
חבד באר שבע
חבד חולון
חב"ד בני ברק
תפילין
צדקה
שיעורי תורה
ספרי יהדות
מזוזות
זמני הדלקת נרות שבת
כשרות
טהרת המשפחה
חינוך יהודי
אהבת ישראל
חבד בעולם
חבד ניו יורק
חבד צרפת
חב"ד הודו
חבד תאילנד
חבד סין
חבד לונדון
חב"ד טורקיה
חבד יוון
חבד ברצלונה
הרבי מלובביץ'
וידאו מהרבי מליובאוויטש
אגרות קודש
תמונות של הרבי
הרבי מלך המשיח
מופתים הרבי מחב"ד
מפגשים עם הרבי מחבד
נבואות הרבי
הרבי והבבא סאלי
הנביא מקראון הייטס
ימות המשיח
בית המקדש
גאולה ומשיח
פסק דין: הרבי מלך המשיח
אליהו הנביא
תחיית המתים
סיפורי משיח וגאולה
הגאולה בעולם שלנו
משיח באקדמיה
זמן הגאולה
RSS
Facebook
Twitter