טו תשרי התשפ"ב (21.09.2021)


פייסבוק חבד בישראל אויטר חבד בישראל

נשים מעניינות יותר
על מה שלושת אלפי נשים יכולות לדבר במשך חמישה ימים רצופים?

"טל הבדולח" – טל התחייה
תהליך הטהרה המקובל מטומאת מת הוא באמצעות הזאה מ'מי חטאת' – מי מעיין שבהם מעורב אפר משריפת פרה אדומה. בלשון הזוהר מכונה התערובת הזו "שיורי טלא דבדולחא" – שאריות מטל הבדולח. 

קשה לזווגן כקריעת ים סוף
בני הזוג שונים במימדים הגלויים שלהם. הם איש ואשה השונים במהותם. הם לא אמורים לחשוב ולהרגיש את אותו הדבר. ההכרה במציאותם כשונה זהו חלק בלתי נפרד מפיתוחה של זוגיות נכונה. 

כתיבה לרבי
כל מה שרצית לדעת על הכתיבה לרבי באמצעות אגרות הקודש. לכניסה למדור

חבד בישראל
מחפש כתובת של בית חב"ד בעירך? גן חב"ד לילד באזורך? הגעת למקום הנכון! השתמש במנוע החיפוש של חב"ד בישראל

מאגר עצום על חגי ישראל
מאמרים, סיפורים, הלכות, שיעורים ועוד, מסודרים לפי חגי ומועדי ישראל - לכניסה למדור

מאות ניגונים להאזנה
בואו להינות ממאות ניגוני חב"ד, המבוצעים בידי מגוון תזמורות וזמרים. לכניסה למדור

אנציקלופדיה חב"דית
בואו להרחיב את ידיעותיכם על חסידות חב"ד, ערכים בחסידות, ניגוני חב"ד, ועוד אלפי ערכים נוספים באנציקלופדיה החב"דית. לכניסה

חת"ת רמב"ם
הצטרפו ללומדי השיעורים היומיים בחומש, תהלים ותניא, וכן בשיעור יומי ברמב"ם. לכניסה למדור


» הרבי מלובביץ'

» גאולה ומשיח

» חב"ד בעולם

» חב"ד בישראל

» מדור התוכן

» השיעורים היומיים

» לוח שנה עברי

» זמני הדלקת נרות

» ניגוני חב"ד

» חדשות חב"ד

» וידאו

» מגזין

» פרשת השבוע

» חגי ומועדי ישראל

» המדור לילדים

» אנציקלופדיה חב"דית

» אודותנו

» חב"ד באינטרנט
ימי סגולה
שבועות אלה, בהם קוראים בתורה על בניית המשכן, הם ימי סגולה לביאת הגאולה ובניין בית-המקדש השלישי. לפיכך ראוי שבהם יתעורר כל יהודי ביתר געגועים והשתוקקות לחזות בעבודת הכוהנים בבית-המקדש השלישי, בגאולה השלמה.|
שתפו:  
חבד » חדשות


שבתון בכפר חב"ד
אירגון אשנב לחב"ד אירח שוב בשבת האחרונה פרשת אמור כ120 מקורבים, אנשים נשים וטף באווירה המיוחדת של כפר חב"ד. השבת  עסקה בנושא "שמחה והקשר לחשיבה חיובית". האורחים נהנו מאירוח נעים, הרצאות, שיעורים והתוועדויות וסיורים

יא אייר התשע"ו (19.05.2016)

אירגון אשנב לחב"ד בראשות הרב יוסף יצחק כהן אירח שוב בשבת האחרונה פרשת אמור כ120 מקורבים, אנשים נשים וטף באווירה המיוחדת של כפר חב"ד. השבת  עסקה בנושא "שמחה והקשר לחשיבה חיובית". האורחים נהנו מאירוח נעים, הרצאות, שיעורים והתוועדויות וסיורים.

האורחים הגיעו בערב שבת לעמדת הקבלה בבית ההארחה המפואר שבכפר חב"ד שם כובדו בשתייה חמה או קרה וקיבלו את תוכניית השבת ואת חדריהם המפוארים בבית ההארחה המפואר של תורת חב"ד בכפר חב"ד. בנוסף מפאת הביקוש הרב וחוסר המקום חלקם התארחו אצל משפחות הכפר.

לאחר הדלקת נרות ותפילת מנחה באולם 770 נשא דברים יו"ר הארגון יוסף יצחק כהן שריתק את הקהל בספרו על אשנב לחב"ד, על פרשת השבוע ועל כפר חב"ד המרצה האורח של השבת הרב עמרם מויאל שהגיע במיוחד מעיה"ק צפת וריתק את הקהל בנושא השמחה וחשיבותה במחשבת היהדות והחסידות.

בליל השבת האורחים אכלו בבתי המשפחות המארחות בכפר חב"ד ורוב תודות להם על כך, לאחר הסעודה התקיימה התוועדות ענקית בבית משפחת ר' אלכס פרוצ'נסקי בהשתתפות האורחים והרב עמרם מויאל שהשפיע מכל טוב על המשתתפים.

בבוקר השבת השכימו האורחים לטעום קפה ומזונות באולם מסעדת 770 שם נהנו הגברים משיעור מרתק מפי הרב טוביה בולטון והנשים מפי הרבנית שפרה הופנר ולאחר השיעורים יצאו יחד לתפילת שחרית בבית הכנסת גבעת ליובאוויטש.

סעודת השבת העשירה התקיימה במסעדת 770, המתוועד הראשי היה המשפיע הנודע הרב עמרם מויאל שריתק את הקהל למשך שעות ארוכות עד תפילת המנחה. בהתוועדות הפעילה התקבלו החלטות טובות ע"י המשתתפים.

לאחר סיום ההתוועדות יצאו האורחים לסיור בבית אגודת חסידי חב"ד '770' עם הרב דניאל רוזנטל, שם התפללו גם תפילת מנחה וערכו סדר ניגונים יחד עם הרב מנדי אלפרוביץ לגברים ועם הרבנית ברכה טברדוביץלנשים בנפרד, אכלו סעודה שלישית והתפללו מעריב והבדלה. לאחר מכן נערך קידוש לבנה ברוב עם.

לאחר מכן התקיימה סעודת מלוה מלכה וחוג בית מיוחד ושיעור עם הרב שניאור אשכנזי. זהו חוג הבית המתקיים אחת לשבועיים בית משפחת הרב דוד שלץ. האורחים נהנו ונשארו כמעט עד חצות ולאחר מכן התפזרו לבתיהם ברחבי הארץ.שם:
כותרת:
תגובה:
כתוב את המספר לאימות:


אתר הבית של חב"ד בישראל | נוסד על ידי חברי הנהלת אגודת חסידי חב"ד באה"ק | טלפון: 072-2492667 | דואר אלקטרוני: admin@chabad.co.il

חבד ירושלים
חבד תל אביב
חבד חיפה
חב"ד ראשון לציון
חב"ד פתח תקוה
חב"ד אשדוד
חבד נתניה
חבד באר שבע
חבד חולון
חב"ד בני ברק
תפילין
צדקה
שיעורי תורה
ספרי יהדות
מזוזות
זמני הדלקת נרות שבת
כשרות
טהרת המשפחה
חינוך יהודי
אהבת ישראל
חבד בעולם
חבד ניו יורק
חבד צרפת
חב"ד הודו
חבד תאילנד
חבד סין
חבד לונדון
חב"ד טורקיה
חבד יוון
חבד ברצלונה
הרבי מלובביץ'
וידאו מהרבי מליובאוויטש
אגרות קודש
תמונות של הרבי
הרבי מלך המשיח
מופתים הרבי מחב"ד
מפגשים עם הרבי מחבד
נבואות הרבי
הרבי והבבא סאלי
הנביא מקראון הייטס
ימות המשיח
בית המקדש
גאולה ומשיח
פסק דין: הרבי מלך המשיח
אליהו הנביא
תחיית המתים
סיפורי משיח וגאולה
הגאולה בעולם שלנו
משיח באקדמיה
זמן הגאולה
RSS
Facebook
Twitter