טו תשרי התשפ"ב (21.09.2021)


פייסבוק חבד בישראל אויטר חבד בישראל

נשים מעניינות יותר
על מה שלושת אלפי נשים יכולות לדבר במשך חמישה ימים רצופים?

"טל הבדולח" – טל התחייה
תהליך הטהרה המקובל מטומאת מת הוא באמצעות הזאה מ'מי חטאת' – מי מעיין שבהם מעורב אפר משריפת פרה אדומה. בלשון הזוהר מכונה התערובת הזו "שיורי טלא דבדולחא" – שאריות מטל הבדולח. 

קשה לזווגן כקריעת ים סוף
בני הזוג שונים במימדים הגלויים שלהם. הם איש ואשה השונים במהותם. הם לא אמורים לחשוב ולהרגיש את אותו הדבר. ההכרה במציאותם כשונה זהו חלק בלתי נפרד מפיתוחה של זוגיות נכונה. 

כתיבה לרבי
כל מה שרצית לדעת על הכתיבה לרבי באמצעות אגרות הקודש. לכניסה למדור

חבד בישראל
מחפש כתובת של בית חב"ד בעירך? גן חב"ד לילד באזורך? הגעת למקום הנכון! השתמש במנוע החיפוש של חב"ד בישראל

מאגר עצום על חגי ישראל
מאמרים, סיפורים, הלכות, שיעורים ועוד, מסודרים לפי חגי ומועדי ישראל - לכניסה למדור

מאות ניגונים להאזנה
בואו להינות ממאות ניגוני חב"ד, המבוצעים בידי מגוון תזמורות וזמרים. לכניסה למדור

אנציקלופדיה חב"דית
בואו להרחיב את ידיעותיכם על חסידות חב"ד, ערכים בחסידות, ניגוני חב"ד, ועוד אלפי ערכים נוספים באנציקלופדיה החב"דית. לכניסה

חת"ת רמב"ם
הצטרפו ללומדי השיעורים היומיים בחומש, תהלים ותניא, וכן בשיעור יומי ברמב"ם. לכניסה למדור


» הרבי מלובביץ'

» גאולה ומשיח

» חב"ד בעולם

» חב"ד בישראל

» מדור התוכן

» השיעורים היומיים

» לוח שנה עברי

» זמני הדלקת נרות

» ניגוני חב"ד

» חדשות חב"ד

» וידאו

» מגזין

» פרשת השבוע

» חגי ומועדי ישראל

» המדור לילדים

» אנציקלופדיה חב"דית

» אודותנו

» חב"ד באינטרנט
ימי סגולה
שבועות אלה, בהם קוראים בתורה על בניית המשכן, הם ימי סגולה לביאת הגאולה ובניין בית-המקדש השלישי. לפיכך ראוי שבהם יתעורר כל יהודי ביתר געגועים והשתוקקות לחזות בעבודת הכוהנים בבית-המקדש השלישי, בגאולה השלמה.|
שתפו:  
חבד » חדשות


שלוחי הרבי מביאים את הגאולה!
עשרים וחמש שנה חלפו, ובדיוק באותה קביעות, באותן שעות בהם נשא הרבי את דבריו הקדושים מרטיטי הלב, למעלה מ-600 שלוחים ושלוחות התאספו לכינוס באוהל האירועים בכפר חב"ד, ביוזמת הוועדה לענייני גאולה ומשיח הפועלת בצעירי אגודת חב"ד

ל ניסן התשע"ו (08.05.2016)

עשרים וחמש שנה חלפו, ובדיוק באותה קביעות, באותן שעות בהם נשא הרבי את דבריו הק' מרטיטי הלב, התאספו מאות שלוחים ושלוחות, לכינוס רב משתתפים באוהל האירועים בכפר חב"ד.

למעלה מ-600 שלוחים ושלוחות גדשו את האולם הגדול, בהתארגנות של זמן קצר כל כך, ביוזמת הוועדה לענייני גאולה ומשיח הפועלת בצעירי אגודת חב"ד. בראש המארגנים והרוח החיה הרב יהודה דונין מנהל בית חב"ד אחוזה בחיפה, והרב משה גרוזמן שליח בראשון לציון.

את הערב מנחה בטוב טעם הרב יוסף יצחק הלפרין, מנהל בית חב"ד בציון הרשב"י, מירון. ראשון הדוברים הרב נפתלי ליפסקר. בדבריו הוא מתייחס לכותרת היום המיוחד שהיא: 'עשיה', אך גם מה שמחייב אותנו לפעול בתבונה רבה והאחריות מלאה.

רב קהילת חב"ד ברחובות, הרב מנחם מענדל גלוכובסקי נושא משא מרכזי, שמתייחס למהפך שחולל הרבי בכ"ח בניסן במסירת הכוחות אלינו החסידים, ועל האחריות הרבה של כולנו לפעול מתוך אחדות מלאה להשלמת המשימה ולהבאת הגאולה.

עוד נשאו דברים הרב יוסף יצחק חיטריק מנהל סמינר בית חנה בצפת, והמשפיע הרב יוסף יצחק אופן. הרב חיטריק ריתק את הקהל בסיפורים אישיים ומשפחתיים מתקופת ילדותו, דרך ימי יציאתו לשליחות בארה"ק ועד לעצם ימים אלו, כשהמסר בדבריו על אהבתו העצומה והבלתי נתפסת של הרבי לשלוחים ודאגתו המסורה לכל אחד ואחת מהם.

הרב אופן דיבר על העניין של "בלב אחד". מותר שיהיו דעות שונות הוא אמר, אך אסור שזה יפגע בלב ובוודאי לו במחשבת האהבה איש על רעהו, וסיים בהכרזת הקודש "יחי אדוננו".

במהלך הערב הוצגה על ידי הרב מיכאל וויגל תוכנית מיוחדת של 'פרדס' המכשירה מרצים ומקיימת הרצאות בכל בתי חב"ד ברחבי הארץ במסגרת מבצע תורה המתנהל בצעירי אגודת חב"ד.

את הערב חתם ברוח של שמחה וחיות חסידית המרצה המבוקש הרבעמרם מויאל, כשבסוף דבריו קהל השלוחים קם לריקוד של שמחה חסידית, מארש של שלוחים היוצאים לקרב האחרון…

מאות השלוחים והשלוחות משתתפי הכינוס, יצאו חזרה למקום שליחותם ברוח איתנה ובתחושה חזקה שהנה מתקיימת ההבטחה "אחדות החסידים (והשלוחים) תובילם לקראת משיח צדקנו"!שם:
כותרת:
תגובה:
כתוב את המספר לאימות:


אתר הבית של חב"ד בישראל | נוסד על ידי חברי הנהלת אגודת חסידי חב"ד באה"ק | טלפון: 072-2492667 | דואר אלקטרוני: admin@chabad.co.il

חבד ירושלים
חבד תל אביב
חבד חיפה
חב"ד ראשון לציון
חב"ד פתח תקוה
חב"ד אשדוד
חבד נתניה
חבד באר שבע
חבד חולון
חב"ד בני ברק
תפילין
צדקה
שיעורי תורה
ספרי יהדות
מזוזות
זמני הדלקת נרות שבת
כשרות
טהרת המשפחה
חינוך יהודי
אהבת ישראל
חבד בעולם
חבד ניו יורק
חבד צרפת
חב"ד הודו
חבד תאילנד
חבד סין
חבד לונדון
חב"ד טורקיה
חבד יוון
חבד ברצלונה
הרבי מלובביץ'
וידאו מהרבי מליובאוויטש
אגרות קודש
תמונות של הרבי
הרבי מלך המשיח
מופתים הרבי מחב"ד
מפגשים עם הרבי מחבד
נבואות הרבי
הרבי והבבא סאלי
הנביא מקראון הייטס
ימות המשיח
בית המקדש
גאולה ומשיח
פסק דין: הרבי מלך המשיח
אליהו הנביא
תחיית המתים
סיפורי משיח וגאולה
הגאולה בעולם שלנו
משיח באקדמיה
זמן הגאולה
RSS
Facebook
Twitter